22 Adet Çocuklar İçin Fikir Veren Yemek Tabağı Sunumları

22 Adet Çocuklar İçin Fikir Veren Yemek Tabağı Sunumları
Sponsorlu Bağlantılar:

Mucizevi bir şekilde çocuklar üzerinde etkisini gösterecek yaratıcı yemek sunumları

Yemek yeme veya kahvaltı yapma konusunda çoğu zaman huysuz ve istemsiz olan çocuklarımız için onların sevebileceği , ilgisini çekebilecek şirin hayvan figürlü görüntülerden oluşan çocuk yemekleri yapma ve tabakta sunum şeklinde hazırlama şaşıracakları bir öğünün başlangıcı için hoş olabilir.

patates püresini ve köfteyi sebzelerle tavşan yapabilirsiniz. Sosis ve mercimekli bulgur pilavından haşlanmış yumurta ile kaplumbağa şeklinde yemeye başlamadan önce ilginç sunumu ile güzel hissetmelerine sebep olur.

Tabakta sunum şekli olarak makarnadan ve köfteden inek yapabilirsiniz.

Makarna ve sosisi uçak şeklinde tabakta şekillendirme çocukların yemek yemesine fikir veren çözümler konusunda yapması mümkün birer çözüm olacaktır.

Kendi ellerinizle çocukların ilgisini çekecek şekiller yaratma tabakta sunumlar ile yüz gülümseten harikalar yaratabilirsiniz.

Çocukların beslenmesine katkıda bulunabileceğini düşündüğümüz 22 adet fikir verebilecek yemek tabağı şekillendirme, yemek tabağını içindeki yemek malzemeleri ile şirin hayvan figürleri  veya başka şekillerle sunma ilham olsun..

 

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ