Ayakkabı Kutularını Yeniden Kullanmaya Yönelik 30 Farklı Fikir

Ayakkabı Kutularını Yeniden Kullanmaya Yönelik 30 Farklı Fikir
Sponsorlu Bağlantılar:

Eminim dolabında kullanılmayan birçok ayakkabı kutularına sahipsin ve onlarla ne yapacağına dair bir fikrin yok.

Evinizin etrafında odanızda ,yatak altında, kapı arkasında duran ayakkabı kutusu sadece çöp değildir. En azından bazılarımız için.

Boş ayakkabı kutuları ev için hem kullanışlı ve güzel el işleri yapmak için harika bir malzemedir. Bu kutuları renkli kumaşlar ve kağıtlarla kaplayabilirsiniz. Ayakkabı kutuları tekrar kullanım geri dönüşümün mükemmel bir örneğidir!
Sadece bir işe yaramadığını düşündüğünüz kutuları atmak yerine bu karton kutuları çocuklarınızla birlikte eğlenceli el sanatlarında yeniden canlandırabilir ve bazı yaratıcı şeylere dönüştürebilirsiniz.

Ayakkabı kutularından neler yapılabilir diyorsanız ; örneğin cep telefonu şarj kutusu , dikiş aletleri kutusu, kalemlik , kalem kutusu , çorap kutusu, hediye kutusu, takı kutusu, duvar paneli, pano , çocuklar için eğlenceli müzik aletleri, oyuncak şeklinde gibi değişik yaratıcı fikirlerle kullanılabilir.

Ayakkabı kutuları ile yeniden birşeyler yaratmayı düşünenlere ilham veren fikirler, ayakkabı kutularını atmadan kullanmayı değerlendirmeyi düşünenler için ise yeniden kullanmaya yönelik 30 adet dıy fikri .

Gözünüzün içine bakan o ayakkabı kutusunu atmayın..  Ayrıca ayakkabı dolabınıza yeni bir hayat verin…

Çünkü bugün, boş ayakkabı kutuları ile kolay ve kullanışlı geri dönüşümlü DIY PPROJELERİ için şansınız olacak. Neler yapılabiliyormuş dilerseniz bir göz atın…

 

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ