Ayıcıklı Bebek Hırkası

Ayıcıklı Bebek Hırkası
Sponsorlu Bağlantılar:

Alize İpten ( softy ) şişle örülen düz örgü örneğinde gri kapşonlu modelde üstünde ayıcık patileri pati izleri olan , kapşonunda ağız, burun, göz ve kulak figürleri ile sevimli bir ayıcık hırka örneği bebekler ve çocuklar için kışlık örgü modellerine şirin örnek..

Geçtiğimiz günlerde fatma kadayıfçıoğlu örmeyi seviyorum programında televizyonda izlerken sanki bu ayıcıklı hırka yapılışına benzer bir örnek görmüştüm.

Modern çocuk ve bebek örgülerine ayıcık figürü yapma örneği de ayıcıklı bebek yeleği yapılışı modellerinde deson zamanlarda gelişen örgü moda tasarımlarında birçok örnekle rastlamaktayız.

Ayrıca ayıcıklı yelek modeli örneklerine ilham olabilecek bu hırkanın kol kısımlarını örmeden kolsuz yelek şeklinde ayıcıklı yelek yapılışı tarzında şapkalı stilde  örebilirsiniz.

Yıllar öncesinde deryalı günler bebek örgü modelleri ve yapılışları nın  gösterildiği güzel ve fikir veren hobi el işlerinin yayınlandığı televizyon ekranlarında böyle cicili sevimli ayıcıklı örgüler ,anlatımlı ayıcıklı bebek örgüleri ve ayıcıklı bebek yeleği anlatımlı modellerini farklı modellerde fikir edinmiştik.

 

Şişle örgü örneklerin reglan kollu gri ve yeşil renkli yünlerden örülen ayıcık modelli hırka örneği örmek isteyenlere ilham olsun..

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ