Bağcıklı Örgülü Çorap Şeklinde Patik Yapımı – Türkçe Videolu

Bağcıklı Örgülü Çorap Şeklinde Patik Yapımı – Türkçe Videolu
Sponsorlu Bağlantılar:

Ne demiş büyüklerimiz ayağını sıcak tutacaksın, başını serin.. Bu ne demek oluyor ..Ayağına çorap giyeceksin ya da bilgin becerin varsa şişle çorap öreceksin… Üstelik bağcıklı çorap çizme görünümlü olursa tadından yenmez..

Sıradışı örgü çorap ve patik modelleri tasarımlarına ilham muhteşem bir örnek bayanlar için ..

İnsanın aklında olunca , hayal gücünde birşeyler canlanınca ve el yeteneği de varsa , örgü örmeyi biliyorsa işte ortaya böyle şahane güzellikte çorap şeklinde patikler , örgü patik çorap örnekleri çıkıyor.

Hele videonun başlangıcında söylenen merhaba güzel hanımlar ; gününüz hayırlı nurlu ve bereketli olsun ne güzel dilekler bunlar. Aynı dilekler sizin içinde olsun Emel Hanım…

Çorap şeklinde iki şişle patik nasıl örüldüğüne ve patik üzerine örgülü bağcıklı bir örgü tasarım modeli nasıl yapıldığıyla ilgili gösterim bir ders niteliğinde öğretici videolu bilgiyle dolu ..

Şişle ve istenilen renkli iplerden çorap şeklinde patik modelleri  örmek isteyen hanımlara bağcıklı, örgülü  bir tasarım şekli olan çorap patik modelinin videolu buluşma hikayesi öğrenmek isteyenlere ilham olsun…

 

Türkçe Video Açıklamalı Bağcıklı Örgülü Bayan Çorap Patik Yapılışı 

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ