Bildiğimiz Düğün Pasta Modellerini Tarihin Tozlu Sayfalarına Atacak Farklı Tasarım Pastalar

Bildiğimiz Düğün Pasta Modellerini Tarihin Tozlu Sayfalarına Atacak Farklı Tasarım Pastalar
Sponsorlu Bağlantılar:

Benim düğünüm ve düğün pastam bugüne kadar etrafımda gördüğüm, öyle kat kat, sıradan, bol kremalı değilde herkesten farklı , sıra dışı, marjinal ve görülmemiş, yapılmamış olmalı, düğün sonrası herkes en az lezzeti kadar benim düğün pasta tasarımını konuşmalı diyorsanız beyler ve bayanlar yani gelin ve damat adayları mesela, üst üste dizilen yastık şeklinde pasta tasarımları bir yastıkta kocayın mesajını çağrıştırıyor.

Beyaz ve kakaolu çikolatayla hazırlanmış gelinlik ve damatlık kıyafeti şeklinde pasta tasarımı ve gelin arabası şeklinde dizayn edilmiş pasta modeli günün ve gecenin anlamına en uygun tasarımlardan.

Yatak şeklinde tasarlanmış ve üstünde gelin damat şeklinde yenilebilir şekerlemelerin olduğu pasta , kırmızı halı ile süslü aşk merdiveni pasta, bavul şeklinde üstü üste dizilmiş pastalar ya balayına çıkalım , ya da bak bavulumu aldım ve sana geldim mesajı veriyor olabilir.

Tek tek cupcake gibi kapta yapılan ikramlık pasta tasarımları çok az kişiyle düğün yapmayı planlayan gelin ve damat adaylarının düğünlerine davet edecekleri davetli sayısına göre bir öneri olabilir..

İşte sizlere düğününüzde yaptırabilecek düğün pastası fikirleri 

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ