Çocuğum Yemek Yemiyor Kahvaltı Yapmıyor Diyen Anneler İçin 20 Harika Servis Önerisi

Çocuğum Yemek Yemiyor Kahvaltı Yapmıyor Diyen Anneler İçin 20 Harika Servis Önerisi
Sponsorlu Bağlantılar:

Benim kızım, benim oğlum sadece patates kızartması yiyor , onu çok seviyor diyen anneler çok duydum ve gördüm. Çocukları beslemek, onlara yemek yedirmek özellikle kahvaltı yaptırmak çok çok ama zordur.. Ağız bükerler, burun bükerler, yemeklere ” öööö ” derler, kaçarlar, yani sizle yememek için inatlaşırlar.

İşte bu inatlaşmaya belkide biraz olsa son vereceğini düşünebileceğimiz , çocukları kahvaltıya oturtabilecek, görüntüleriyle onların ilgisini çekebilecek akşam yemeğinde sofrada oflamadan puflamadan ağzının içinde yemeğini evelemeden gevelemeden yedirtebileceğiniz yemeklerin değişik ve harika şekillendirme yemek sunum önerileri karşınızda.

Salatalığı, domatesi, peyniri, zeytini, biberi, yumurtayı , sucuk, salam, sosis , köfte, et, pilavı, makarnayı , ekmeği ve ıspanak gibi her türlü yemek malzemelerini doğru dürüst benim çocuğum yemiyor, kahvaltı yapmaktan hoşlanmıyor.

Ne yaptıysam çocuğuma bir türlü yemek yediremedim, kahvaltı yaptıramadım diyen ve bu uğurda ” akla karayı seçtim ” diyen; değişik çözüm önerileri arayan anneler için alternatif yemek ve kahvaltı malzemelerini şekillendirme, tabakta servis yapma önerileri görselleriyle sizlere fikir olsun.

Kolay Gelsin Anneler ve Afiyet Olsun Tatlı Çocuklar…

 

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ