DIY ÇİÇEKLİ MEYVELİ BUZ KOVASI YAPIMI

DIY ÇİÇEKLİ MEYVELİ BUZ KOVASI YAPIMI
Sponsorlu Bağlantılar:

Şampanya ve şarabı , soğuk tutmak, bu büyüleyici içinde renkli çiçekler çilek ve değişik meyvelerle dolu DIY PROJESİ olan çiçek ve meyveli buz kovaları ile daha iyi , büyüleyici göründüğü kesin .
Bu meyveli ve çiçekli buz kovaları kişiye ve zevke göre daha da renkli ve şenlikli hale getirilip tamamen özelleştirilebilir. Bu harika! Arkadaşım yakında evlenecek diyenlere kesinlikle bu fikri önerebilirsiniz. Sizde düğününüz için bu buzdan meyveli çiçekli buz kovayı düğün görsellerinin arasında düşünebilirsiniz.

Örneğin kiraz, portakal, mandalina kivi, elma gibi farklı çiçekleri düşünerek buzun içinde dondurabilirsiniz.

Yemek ve parti masanın üzerinde çiçekler ve meyvelerle dondurulmuş buz kovaları güzel ve enerjik görünecekleri kesin. Cam veya plastik şişe içinde yer alan her türlü içecek için içeceği sürekli soğuk tutmak için yapılabilecek muhteşem bir görsel sunum. Meyvelerle ve çiçeklerle dondurulmuş buz kovası harika bir fikir.

Yaz parti  eğlenceleri için mükemmel bir öneri.. Aşağıdaki Nasıl Yapılır talimatları evde parti düzenleyenlere ilham olacak küçük ipuçları taşıyor.

ÇİÇEKLİ MEYVELİ BUZ KOVASI NASIL YAPILIR

2 farklı büyüklükte, ucuz plastik kova (içinde bir şampanya şişesi için yeterince büyük bir ve bir tane küçük), çiçekler, meyveler, ve kayalar.

Büyük kovayı 2-3 inç su ile doldurun ve dondurun.

Küçük kovayı içeriye yerleştirin ve ağırlıklandırılmış şekilde kayalarla doldurun. Aksi halde su boşaltılır.

Çemberin içine su doldurun ve çiçeği ve meyveleri sıkıca tutturun böylece donduktan sonra üste doğru kaymazlar. Bunu iki aşamalı olarak da yapabilirsiniz, yarısını doldurup dondurma işlemini tamamladıktan sonra ikinci yarıya yapıştırabilirsiniz. Bu, dondurulduğunda çiçeklerin kova boyunca dağılmasını sağlar.

Kovayı bir gece dondurun.

Buz kovasını çıkarmak için, kayaları merkezden kaldırın, daha sonra bu kabı ılık suyla doldurun ve oturmasına izin verin.

Dışarı dökün ve kovanın dışına su sürdürün. Eninde sonunda gevşer ve dışarı çıkacaktır. Cam kırılması nedeniyle plastik ve galvaniz kovaları kullanmanızı kesinlikle öneririz.

Ayrıca, servis yaparken, suyu yakalamak için küçük bir çıkıntı ile bir tepsiye veya kaba yerleştirin. Bir bezi katlayabilir ve suyun bir kısmını emmek için buzdan yapılmış kovanın altına koyabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ