Eski Kapılardan Yapılan Portmanto Tasarımları

Eski Kapılardan Yapılan Portmanto Tasarımları
Sponsorlu Bağlantılar:

Evinizin eski kapıları yeniden kullanım için en iyi geri dönüşüm projelerinden biridir!

Biraz sevgi ve bağlılıkla bağlı olduğunuz, kendimizi güvenli hissettiğimiz ev dış ve iç oda kapıları birçoğumuz için vazgeçilmez parçadır. Ama bazen o kapılardan eskidikleri için ne yazık ki ayrılmak gerekir.

Sizde bu aralar evinizin dış ve iç oda kapılarını değiştiriyor ve yeniliyor sanız , ya da yenilemek istiyorsanız çıkarılan size yıllarca hizmet eden güzel anlara açılan kapınızı atmayın.

Biraz cila, biraz boya ve biraz tamirat işleri ile o kapıyla hol girişine portmanto yapın..

Örnekli fotoğraflarda görüldüğü gibi portmanto fikirleri istiyorsanız eski kapıyı alabilir ve onları yeniden eviniz için giriş yeri olan hole muhteşem bir portmanto yapabilirsiniz. Kapı girişi yeri askısına dönüştürebilirsiniz.

Bu eski eşyaları yeniden yapılandırma projeleri, eski ahşap kapılardan yapılan portmanto , vestiyer modelleri bir tezgah, birkaç depolama rafı ve bir askı ile mükemmel kombinasyonu sizlere fikir olsun.

Ev giriş yolu dekoruna yapmak istediğiniz eski kapınız varsa; değişik ve ilginç portmanto tasarımları arıyorsanız kapıdan portmanto yapmak kapıyı kıyafet askısı olarak kullanmak eğlenceli bir yol olacaktır…

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ