Eski Sandal ve Kayıkları Yeniden Kullanmanın Akıllı ve Yaratıcı Yolları

Eski Sandal ve Kayıkları Yeniden Kullanmanın Akıllı ve Yaratıcı Yolları
Sponsorlu Bağlantılar:

Eski ahşap kayıkları, sandalları ve tekneleri yeniden kullanılması adına fikir veren evde , bahçede, deniz kenarında yepyeni mobilyalar yaratmanın çözümü ve yaratıcı düşünmenin yolları ile yapılan 20 adet tasarım örneği ile sizlerle.

Eski sandal ve kayıklardan neler yapılabilir diyenler için kayıktan koltuk, kayıktan oturma alanı gibi eski eşyalardan yeni tasarımlar güzel fikirler bunlar

Bahçe veya ev içi dekorasyon söz konusunda hepimiz elimizde bulunan eski eşyaları yeniden değerlendirmek adına tasarruf etmek isteriz.  Ama bazen büyük parçalardan ne yapacağımızı bilemeyiz. Tıpkı bu eski , kırık dökük , yıpranmış sandal , kayık veya teknelerden yapılan mobilyalar gibi fikirler üretebilirsiniz.

Eski bir kayık ucu bir anda koltuk kanepe modeline dönüşebilir.  Eski bir ahşap sandal evinizin boş duran bir köşesine kitaplık olarak değerlendirilebilir.

Eski ahşap tekneler, eski bir kayık bir evin giriş kapısı olarak,  yıpranmış eski bir sandal evinizin sehpası, eski tekne mutfak dekorasyonunda , eski bir kayık sallanan salıncak yatağı şeklinde, eski bir sandal çocuklar için kum havuzu , eski bir kayık çiçeklik saksılık ve benzeri gibi harika projelerin alternatif buluşları ile kullanılabilir.

Evinizde , garajınızda , bodrum ve çatı katında eski bir sandalınız, kayığınız varsa büyüleyici tasarımlardan ilham alın..

 

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ