FISTIKLI LİFLER | ÖRGÜ LİF MODELLERİ

FISTIKLI LİFLER | ÖRGÜ LİF MODELLERİ
Sponsorlu Bağlantılar:

FISTIKLI LİFLER | ÖRGÜ LİF MODELLERİ

Tığ işi İle Örülen Renkli Model Farklı , Güzel Yeni Fıstıklı Lif Örnekleri ve Modelleri Çeyizlik , Çeyiz Bohçasına , Gelin ve Damat Bohçasına Konulmak için Lif Örmek İsteyenlere Fıstıklı Lifler . Kedili , Üçgen ; köşeli , Yapraklı , Ayıcıklı , Elbise Şeklinde , nazar Boncuklu , geometrik Desenli ;çiçekli, güllü farklı örnek ve modellerde fıstık örneğinden örülen güzel örgü lifler , banyo lifleri ..

Uzun lif ya da kısa boyutta değişik örgü teknikleri kullanılarak hazırlanabilir. Kimi uzun liflerde iki ucunda el tutma detayı yapılabilir. Kimisinde ise sadece uç kısımları biraz ince olarak hazırlanır ve bu şekilde kolay tutma sağlanır. Her zaman kullanmak için ideal olan uzun lifler, çeyizlik lif ihtiyacında da tercih edilebilir. Hatta ikili ya da üçlü set şeklinde de uzun lifler hazırlanıp çeyizlik olarak saklanabilir. Erkekler için uzun lif modelleri genelde tek renkli ve düz şekilde hazırlanır. Bayanlar için uzun lif modellerinde çiçek, kelebek, fiyonk gibi bayanların çok hoşuna giden detaylara yer verilir. Çocuklar için hazırlanan uzun lif modellerinde desen olarak ise renkli hayvan figürleri ya da çocukların hoşuna giden diğer renkli desenler kullanılabilir. Çocuk ve bebekler için hazırlanan liflerde alerji ihtimaline karşı bebe yünü kullanılabilir.
Uzun lif modelleri hakkında kısa bilgilerin ardından şimdi de renkli ve hoş desenli 40 adet uzun , kısa üçgen , kare , yuvarlak lif modelini sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu lif modellerinden hoşunuza gidenleri seçip çok basit bir şekilde yapabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ