Hoş Geldin İlkbahar ..

Hoş Geldin İlkbahar ..
Sponsorlu Bağlantılar:
hosgeldin ilkbahar

hoşgeldin ilkbahar

 

Yarı yağmurlu , yarı güneşli bir günün sabahından hepimize günaydınlar. Sabah sabah google’un ilkbahar’ın geldiğini vurgulayan çiçekler açan ” doodle ” ile karşılaşınca mutlu olmamak imkansız… Mutluluk küçük şeylerde saklıdır derler ya ! işte bu çiçekli google logosu da benim için küçük şeylerle mutlu olabildiğimi bir kez daha hatırlattı yüreğime. 

Rengarenk kır çiçeklerinde, minik minik açan tomurcuklarınla, yeşeren dallarınla , papatyalarınla, erguvan çiçeklerinle, sümbüllerinle, akasya ağaçlarınla, ahmak ıslatan yağmurlarınla, eşek donduran güneşinle, penceremin perdesini havalandıran, yüzümü okşayan rüzgarlarınla , cıvıl cıvıl ötüşen kuşlarınla, bir günlük yaşadığı söylenen kelebeklerinle, terlik pabuç alan uğur böceklerinle, bereketinle, huzurunla, gökkuşağınla, her yıl olduğu gibi bu yılda tüm ihtişamınla seni bekliyorum, dört kardeş mevsimden en çok sevdiğim; seni huzurla yaşamaya hazırım.. Hoş geldin ilkbahar.. Görüşmek üzere kış…

İlkbahar’ın gelişiyle birlikte bugün ve bundan sonraki günlerimiz hepimiz için güzel , sağlıklı bir hayatın başlangıcı olsun arkadaşlar.. 

BENDENİZ…

 

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ