Örgülere Tığ İşi Kiraz Nasıl Yapılır

Örgülere Tığ İşi Kiraz Nasıl Yapılır
Sponsorlu Bağlantılar:

Kirazlı şeyler dendiğinde aklıma ilk önce kirazlı çoraplar gelir… Kirazlı çoraplar bir zamanlar çok modaydı…  Bu küçük kırmızımsı toparlak şey güzel bir aksesuar olarak işte hayatımızın her alanında kullanılmaktadır..

Bebeklere tığ işi ve şişle öreceğiniz patik modelleri üzerine patik süsü olarak kirazlı örgü süsü koyabilirsiniz. Patik ördükten sonra patiğin bağcık yerine veya patiğin kenarına kirazlı tığ işi aksesuarı yerleştirebilirsiniz. Battaniye , bere ve şapka süslemesinde tığ işi kiraz modeli ile örgüleri süsleyebilirsiniz.

Örgü kiraz küpe yapılışı ile kulaklarınızı süsleyebilir ,  bir küpe kancası ucuna takarak yapraklı kiraz örgüleri böylece yünden kendinizin yaptığı kiraz küpeleriniz olur..

Amigurumi kirazlı anahtarlık yapımı ile kıpkırmızı yeşil yaprak içi dolgulu örgü anahtarlık modeliniz olur..

Buzdolabı süsü modelleri içinde kirazlı örgü modeli çok kullanılır.

İnce oya ipliklerinden tülbent ve çember kenarına tığ işi kiraz oyası yapımı ile süsleyebilirsiniz.

Boncuklu kirazlı patik ve tunus işi kirazlı patik yapımı örnekleri ile de değişik patikler bebeklerimize örmekte mümkün …

Bereye, şapkaya, atkıya, battaniyeye, patik modeline, küpe modellerine , çanta kenarına süs, çoraba , eldivene , anahtarlık ucuna ve daha değişik kullanım amaçlarına sahip resimli örgü kiraz yapımı anlatımlı görseller sizlere fikir olsun..

 

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ