Popcorn Kalpli Bebek Battaniyesi Motifi Yapılışı – Türkçe Videolu

Popcorn Kalpli Bebek Battaniyesi Motifi Yapılışı – Türkçe Videolu
Sponsorlu Bağlantılar:

 

Bu tığ işi ile yapılan kabarık örnek tekniğini bende nasıl yapıldığını merak ediyordum.  Adının popcorn olduğunu bu videoyla öğrendim. Ne güzel bir örnek adı koymuşlar. Patlamış mısır gibi kabarık olduğu motif modeli şekline uygun cuk oturmuş. Üstelik bir de bu patlak mısır popcorn örneğinden kalp şeklinde bir de örgü tasarımı yapmışlar. Şahane bir şey. Yeni yeni tığ işi ile motif örmeye öğrenmeye başlayanlar için ilham verici.

Popcorn mısır patlağı şeklinde tığla örgü motif modeli bebek battaniyesi, yatak örtüsü örmek için güzel bir örgü tekniği adı. Bu tığ işi ile örülen popcorn mısır patlağı örneğimizde mısır patlak motifleri örülüp kalp şeklinde bir teknikle birleştirilmiş.

popcorn kalpli motif yapılışı , tığ işi patlamış mısır örneği yapılışı ; kalpli popcorn battaniye yapımı  ile yatak örtüsü yapabilirsiniz.

Azcıkta olsa tığ işi bilgisi olanların güzelce anlayabileceği anlaşılabilir bir anlatım diliyle ve videolu paylaşımla el emeği öğrenelim kanalında güzel bir şekilde paylaşılmış olan popcorn mısır patlağı kalp örneğinin nasıl örüldüğüne dair bilgiyi izleyerek sizde yapmayı battaniye örmeyi ve motif birleştirmeyi deneyin.

Türkçe ideo Anlatımlı Popcorn Battaniye Motifi Kalp Şeklinde Yapımı

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ