Sevimli ve Kolay Uğur Böcekli Bahçe Dekorları

Sevimli ve Kolay Uğur Böcekli Bahçe Dekorları
Sponsorlu Bağlantılar:

Her ilkbahar sezonunda bahçenizi yeniliyor ve düzenliyorsanız sevimli ve bütçenize uygun bahçenizde göze hoş gelecek ve bahçeyle bütünleşecek dekoratif ürünler arıyorsanız doğa ve geri dönüşüm malzemeleri her zaman değerlendirilmeyi bekleyen en iyi parçalardır.

Bahar ve yaz aylarında bahçe içinde gezmek, bahçenin keyfini doyasıya çıkarmak ve rahatlamak, huzur bulmak en sevdiğim şeylerden biridir.

Sizde benim gibi bahçeyi, doğayı, kırı , börtü böcekleri, güneşi, ağaçları, çimenleri, kelebekleri, çiçekleri, seviyorsanız ve bahçemi süslemek için yeni yaratıcı fikirler arıyorum diyorsanız süslü bahçe dekorlarına ekstra para harcamak zorunda değilsiniz.

Yaratıcı dekorasyon ve dekor fikirleri

Biraz yaratıcılık ve zamanla, geri dönüştürülmüş malzemelerle bile şirin bahçe dekorları yapabilirsiniz. Mesela kullanılmayan bir golf topundan uğur böceği yapabilir bahçeye süs dekor olarak koyabilirsiniz.. Ve bu süper sevimli fikir olur..

Çimentodan mozaik taşları ile uğur böceği şeklinde dekoratif aksesuarlar yapabilirsiniz… Bahçedeki küçük taşları uğur böceği deseninde boyama yapabilirsiniz. BU uğur böceği taşları saksıların ya da çimenlerin içine koyup bahçede gezintiye çıktığınızda ruha iyi gelen harika duygular uyandırabilirsiniz.

Eski araba lastiğini uğur böceği renklerinde boyayarak bahçeye salıncak kurabilirsiniz.

Bahçenizde uğur böcekli güzel ve şirin atmosfer yaratabilirsiniz.

 

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ