Şimdilerin Dizi Dünyasının Popüler Kötü Adamı ( Emir Kozcuoğlu )

Şimdilerin Dizi Dünyasının Popüler Kötü Adamı ( Emir Kozcuoğlu )
Sponsorlu Bağlantılar:

Şimdilerin dizi dünyasının popüler kötü adamı ( Emir Kozcuoğlu )
Star Tv de yayınlanan Kara Sevda dizisinde yıllar sonra canlandırdığı saplantılı kötü adam olma karakteri cuk diye oturdu Kaan Urgancıoğlu nun üzerine.

Meğer bu rol tam onun üzerine biçilmiş kaftan gibiymiş, yıllarca beklemiş. Bir rol bir insana bu kadar mı yakışır be kardeşim. Bu kadar mı güzel ve etkileyici oynar rolünü.
Doğruyu söylemek gerekirse daha önceden şöyle oturup ta , doğru dürüst izlediğim ve dikkatimi çeken hiçbir dizisi ve rolü olmamıştı Kaan Urgancıoğlunun.
Ama Kara Sevda da meğer içinde başka bir aslan yatıyormuş ta biz farkında değilmişiz , bir de bu yönümü görün der gibi , kötü adam olma , kötü adam nasıl olunabilirin hakkını veriyor diyebilirim.
Diziyi izlemem de rolü icabı, mimikleriyle kendisi büyük bir etkendir.
Kötü bir adamı, kötü bir yüreğe sahip olan birini biraz da olsa sevebileceğim ve ona anlam verebileceğim aklıma dahi gelmezdi. ( Bazı yönlerden benzer özellikler taşıyan tıpkı ” O hayat Benim” dizisindeki Efsun karakteri gibi ).

Mantığımla ve yüreğimle çelişkiler içeririndeyim Allah’ım . Desenize. Dizi o dizi diye
Ben de size biliyorum dizi , yok öyle bir karakter desem; gerçek hayatta inanır mısınız ? Ve böyle sevmekle, sevmemek arasında kalır mısınız ?

Nefret etmekle, etmemek arasında .. Nedir biz izleyicilere bu dizilerin ve karakterlerin hissettirdikleri ( Sorun değil canım dünyanın sonu değil )
(Dikkat ederseniz yukarında Emir Kozcuoğlu kötü karakteri için güzel ve yakıştı gibi iyi, olumlu cümleler kullandım , ne tuhaf çelişki değil mi ? )
Dizilerde birçok kadın , erkek kötü karakterleri sevmek gerçekte kötü adamları ve kadınları sevmekten daha kolay sanırım.
Senaryosu , karakterleri ve oyuncuların inandırıcı halleri ve sinir etme başarısıyla beni kendisine bağlayan rolünün hakkını veren , inandırıcı başarısıyla Kaan Urgancıoğlu nu yani Emir Kozcuoğlu nu ve Kara Sevda yı izlemeye devam…

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ