Şişle Timsah Sırtı Örnegi- Krokodil Örgü Modeli Yapılışı – Türkçe Videolu

Şişle Timsah Sırtı Örnegi- Krokodil Örgü Modeli Yapılışı – Türkçe Videolu
Sponsorlu Bağlantılar:

Şişle yapılan timsah sırtı örgü modeli nasıl yapılır; bu konuda çocuk ve bebekler için bebek yeleği modeli, bebek hırkası modeli, bebek battaniyesi gibi bayanlarımız için timsah sırtı şal örneği , krokodil boyunluk modelleri gibi timsah sırtı boyunluk örneği yapabilirsiniz.

Şişle 1 ilmek örüp, 1 ilmek şişe dolayıp ve 1 ilmek örmeden çık tekniği ile örülen timsah derisi şeklinde güzel ve değişik bir örgü tekniği..

Timsah sırtı örgü bebek hırkası örebilirsiniz. Örgü tasarım kanalı Türkçe videolu paylaşımla güzel anlaşılabilir bir dille anlatılan timsah derisi örgü modeli ile çok güzel örnekler ve örgüler yapabileceğiniz göstermiş..

Ayrıca krokodil örgü örneği ile yapılmış örgü modelleri, tığla örülen katkat krokodil örgü şal modelleri yapılışı (anlatımlı)  özelliklerinin yanında bu timsah krokodil örneğinin şişle yapılışı birçok örgü sevene farklı örgü kıyafetler örmek için fikir olacak.

 

Güzel ve farklı bir örnek tekniği daha sizlerle burada sizlerle İstiridye örgü modeli  ile bebek yeleği , hırkası , battaniyesi gibi değişik örgüler yapabilirsiniz.

Şişle Örülen Türkçe Videolu Timsah Sırtı Şeklinde Krokodil Örneği Yapımı

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ