Sürpriz Yumurta Plastiğinden Lolipop Şekeri Saklama Kutusu Yapalım

Sürpriz Yumurta Plastiğinden Lolipop Şekeri Saklama Kutusu Yapalım
Sponsorlu Bağlantılar:

Sanırım çocuklardan çok bu işe en çok anneler ve benimde anne olan kuzenim sevinecek.. .. Evet benimde yeğenim 5 yaşında lolipop şeker hastası… Lolipop şekerleri her çocuk yemeği yalamayı çok seviyor. Ama canı o kadar çok çabuk sıkılıyor ki elindeki çubuklu lolipop şekeri ya annesine ya da etrafındaki kişilere vermek için elinden geleni yapıyor.  Ve şeker yemekten sıkılıp başla bir şey yemeye yöneliyor.

Annesinin elinde bir adet lolipop şekeri olduğu yerde kala kalıyor. Kadıncağız ne yapsın.. Eğer mendil ya da şekeri saklayacak bir poşet bulamazsa çoğunlukla şekeri çöpe atıyor.

Böylece şeker daha yenmeden çöpe gidiyor. Ve anneler çok sinirleniyor bu işe. Hem yenmiyen para verilen bir şeker hem de elleri şekerli şekerli sinir oluyor.

Bakın işte annelere fikir verecek bir çözüm.. Kinder sürpriz yumurta kutusunun plastiğinden kapaklı kutu içine alttan bir delik açılmış ve lolipop çubuğu oradan sokularak kapak yapılmış. Böylece hem eller yapış yapış şekerlenmiyor hem çöpe gitmiyor hem de çocuklar biraz sonra yeniden şeker istediklerinde çıkarıp sakladığınız kutudan onlara verebilirsiniz. Kısa sürelide olsa bir çözüm yaratabilir.

Ben fikri beğendim. Anneler için yaratıcı ve çözüm odaklı bir öneri olarak bütün çocuklu arkadaşlarımı önericem..

surpriz-yumurta-plastiginden-lolipop-sekeri-saklama-kutusu-yapalim

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ