Tavşanlı Bebek Patik Modelleri

Tavşanlı Bebek Patik Modelleri
Sponsorlu Bağlantılar:

Kuş cıvıltılarının dolu olduğu, güneşli havaların yüzümüzü ısıttığıve ruhumuzu aydınlattığı , ağaçların rengarenk çiçekler açtığı , hafif serin geçen ve özlenen yağmurlu bahar ayları geliyor.

Kışın karanlık kasvetli havasından kurtulmak için, birçoğumuzun oyalanmak, can sıkıntısını gidermek için elimize aldığımız yünler yavaş yavaş ortadan kalkacak.

Malum; insan güneşli ve sıcak havalarda evde iş yapsın, otursun istemiyor. Bir an önce kendini dışarı atmak için tepede parlayan, evlerimizin camlarından içeri sızan güneş  temiz havaya çağırıyor insanı..

Lakin yaz, kış demeden örgü tutkunları olabilir aramızda. Herkes benim gibi değil ya ! Örgüden gelir sağlayan, yeğenine, komşu bebeklerine örgü ören, hediye fikri için eline şiş ve tığ alan hamarat bayanlarımızda var içimizde.

İşte öyleyse arkadaşlar ! her daim bir bebeğin ayağında , fotoğraflarda gördüğüm sevindiğim, gülümsediğim, bebekliğimde olmayan bir patik tasarım şeklini paylaşacağım sizlerle. Tavşanlarımızdan esinlenerek tığ ve şişle  yapılmışlar. Bir çoğu tavşan görünümündeki şekillerde örülmüşler. Eee ! Ne diyelim modelleri paylaşmak bizden beğenip yapmak sizden.

 

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ