Tencere Kapaklarınızı Organize Etmenin 15 Adet İlham Veren Yolları

Tencere Kapaklarınızı Organize Etmenin 15 Adet İlham Veren Yolları
Sponsorlu Bağlantılar:

Mutfak, hayatınız boyunca yalnızca ailenizle birlikte yemekler yediğiniz yer olmaktan çıkar

ve bazen aynı zamanda misafirlerin uğradığı güzel bir alanı teşkil eder.

Bir evde bayan için kullanışlı, temiz ve düzenli bir mutfak her zaman çok önemlidir.

Ancak bazı zamanlar tavalarınızı, çanaklarınızı ve tencerelerinizi kapakların üzerine veya altına koyarsanız, yamuk yumuk tepeleme dolaba sığmayan düzensiz bir görüntü ortaya çıkar.

Bir türlü tencere kapaklarını dolapta koymak , kapakları saklamak için düzenli ve dik duran bir yer bulamayız. Eliniz ayağınıza dolaşır.  Tencere kapakları nasıl saklanır   diye kara kara düşüneler ve fikir arayanlar için arkalı ve önlü çok yönlü yapıştırıcılar dolap kapağının arkasına yapıştırabilir ve tencere kapaklarını büyüklüklerine göre sıraya dizebilirsiniz.

Çekmece içi düzenleyici aparatları ile mutfak dolabı içinde çekmeceleriniz için düzenli kat kat bir raf oluşturabilirsiniz.

Ve bazen yine bir tencere kapağını başka bir tencere kapağıyla karıştırdığın olur. Sinirler altüst olur. Bütün tencere kapakları bulunduğu yerden tek tek çıkarılır ve o hengameyle kullanma istediğin tencerenin kapağını bulursan kendini şanslı hissedersin.

Mutfakta dolap içi düzenleyici nasıl yapılır diyenler için tencere kapağı saklamada , bir düzen halinde organize etme yollarına ait 15 adet organize fikirler sizlerle.
İşte bu ve buna benzer sorun yaşayanlar için, mutfağınız için düzenleyici niteliğinde harika tencere kapak saklama fikirleri sunuyoruz.

 

 

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ