Yırtık Boyfriend Jeanlerin Büyüsü Aldı Başını Gidiyor

Yırtık Boyfriend Jeanlerin Büyüsü Aldı Başını Gidiyor
Sponsorlu Bağlantılar:

Yanı başınızdaki arkadaşınızda, , kendi üzerinizde, sokakta, tv de gördüğümüz bol ve geniş yırtıklı boyfriend kotlar bayanlarımızın rahatlık ve görüntü açısından son zamanlarda sıklıkla giymeyi tercih ettiği moda ve kıyafet konusuna ait vazgeçilmez parçalarından. Neredeyse her bayanın ayağından çıkarmadığı sokak modasının ayrılmaz bir parçası. Yani anlayacağınız boyfriend jeans ler yine her daim revaçta…

Özellikle son birkaç yıldır ve şu 2015 yaz ve kış sezonunda baya popüler olan kot pantolon trendlerinin en başında geliyor diyebilirim. Kocaman geniş yırtıklı, püsküllü saçaklı , salaş kesimli erkek pantolon kesimlerinden olan boyfriend jeansler tatlı bir büyü gibi bayanlarımızı esir aldı.. Anlaşılan o ki 2016 kış ve yaz sezonunda da etkisi gösterecek.

Defilelerden ve sokak stillerinden öne çıkan trend tarzlar doğrultusunda bu popüler olan boyfriend kotlar salaş kazakla, gömlekle , paltoyla , spor ayakkabı modelleriyle özelliklede stiletto ayakkabılarla giyilmeyi tercih ediliyorlar.

 

Peki işte arkadaşlar bu boyfriend kot pantolonlar nasıl giyilir, hangi kıyafet ve ayakkabılarla kombinlenir dedik ve sokak modasında boyfriend jeans giymeyi tercih etmiş bayanlarımıza ait fotoğraflara beraberce bir göz atalım dedik..

 

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ